Bitci’den iki haftada dört yeni token arzı

Bitci’den iki haftada dört yeni token arzı

Vakıf Katılım

Türkiye’nin en büyük ikinci kripto para borsası Bitci, token arzı ve listelemelerine devam ediyor. Son iki haftada dört yeni listeleme gerçekleştiren borsa; arzını gerçekleştirdiği Food Token, Eco Token, Beat Token ve Testo Token ile farklı yatırımcı kitlelerinin ilgi alanlarına hitap etmeyi amaçlıyor.

Yemeği, eğlenceyi ve lezzeti bir yaşam tarzı olarak görenlerin yaşam tarzını daha özel bir hale getiren Food Token, restoranlar, eğlence merkezleri ve gece kulüplerinde avantajlar sağlarken, toplulukla etkileşimde bulunma fırsatı da sunuyor. Bitci’nin listelediği diğer ürün Ecochain ise iklim değişikliğini ele alma ve sürdürülebilir bir çevre için sıfır karbon hedeflerini destekleme amacıyla tasarlanmış bir dijital varlık olarak ön plana çıkıyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarının teşvik edilmesi, karbon ayak izinin azaltılması ve çevresel sürdürülebilirliğin artırılması yoluyla dünyayı koruma misyonu taşıyor.

Testo Token ise fitness, vücut geliştirme gibi alanlara ilgi duyan spor meraklılarını blokzincir teknolojisiyle buluşturuyor. Testo Token, ayrıca, yatırımcılarının premium fitness derslerine ve workshoplarına avantajlı bir biçimde erişmesini sağlıyor. Yatırımcılarının spor materyallerine ve sporcu sağlık ürünlerine indirimli ya da ücretsiz sahip olma, diyet planlarına erişim sağlama, spor salonlarına özel giriş hakları da sunuluyor. Bitci Borsa’da listelenen Beat Token ise yeni kurulacak BEAT isimli ses ve müzik platformunda ekosistemin temel parçası olarak sanatçılar ile dinleyiciler arasındaki etkileşimi kolaylaştırmayı ve müziği daha adil bir biçimde dağıtmayı amaçlıyor. 

  Hibya Haber Ajansı