Exolo, İstanbul Blockchain Week etkinliğinde kripto para ekosistemini bir araya getirdi

Exolo, İstanbul Blockchain Week etkinliğinde kripto para ekosistemini bir araya getirdi

Vakıf Katılım

Dünya genelinde yaşanan dijitalleşme ve kripto para birimlerinin bilinirliğinin artmasıyla ekosistemin bir araya gelmesini sağlayan etkinlerin önemi de her geçen gün artıyor. Bu etkinliklerin başında gelen Blockchain Week, sektör için büyük bir buluşma fırsatı yaratıyor. İstanbul’da düzenlenen Blockchain Week kapsamında, bu yıl da blockchain meraklıları bir araya geldi. Sanal para ile sürekli ticaret için benzersiz bir demo sunan Exolo da bu önemli buluşmada, İstanbul Blockchain Week’in yan etkinlik sponsoru olarak yer aldı.

Exolo, özellikle acemi yatırımcıların sürekli ticaretin dinamiklerini anlamalarına yardımcı olurken, farklılaşan piyasa koşullarında nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda da rehberlik ediyor.  BAE bölgesindeki başarılarından sonra, İstanbul Blockchain kapsamında düzenlenen yan etkinliklte kripto para profesyonellerini ve meraklılarını ağırlayan Exolo, İstanbul Boğazı’nda düzenlenen özel bir yat partisiyle kripto ekosistemine etkileşim imkanı sundu.

Bu buluşma yalnızca kutlama amacı taşımazken, fikir önderleri (KOL) ve kripto uzmanları için benzersiz bir network fırsatı ortaya çıktı. Sektördeki öncü isimlerin yer aldığı yat partisi, yalnızca kişiler arası bağlantıları güçlendirmekte kalmadı, aynı zamanda bilgi alışverişi yapılmasına odaklanarak katılımcılara etkileşimli bir deneyim sağladı.

Exolo’nun sponsorluğunda gerçekleşen buluşmada, kripto ekosisteminde yer alan bilgili profesyonellerle, kriptoya ilgi duyan ancak alanında daha az deneyime sahip yatırımcılar bir araya getirilerek kalıcı bağlantılar kurulması amaçlandı. Kripto dünyasındaki yeniliklerin takip edildiği etkinlikte, sektördeki aktörler arasında bir köprü oluşturarak kripto para ekosistemini daha ileriye taşımak hedeflendi.

  Hibya Haber Ajansı