img

FBS, FBS Ultimate Trading Doğum Günü Promosyonu'nu başlattı


Her trader için bir ödül garanti 

Broker, her müşteriyi kutlamaya katılmaya davet ederken her katılımcıya hediyeler vaat ediyor. Garanti edilen bir ödül almak için, katılımcıların işlem gören lot başına bir bilet olmak üzere beş adet işlem bileti toplaması gerekiyor. Beş işlem bileti toplandığında, traderlar tercih ettikleri bir hediyeyi seçebilirler - nakit ödüller, VIP analizleri veya bir FBS finansal analistinden kişisel danışmanlık.

FBS Ultimate Trading Doğum Günü promosyonu, 27 milyondan fazla FBS traderından oluşan bu topluluğu kutlamayı amaçladığından, her katılımcı daha fazlasını alma şansına sahip olur.

Çekiliş kazananları için ödüller

FBS Ultimate Trading Doğum Günü'ne katılan traderlar, en iyi ödüller için bir çekilişte şanslarını deneyecekler. Katılımcılar ne kadar çok bilet toplarsa, ödül kazanma olasılıkları o kadar artacak. Çekilişin ana ödülü Mercedes-Benz CLA-Class'dır.

Çekilişi kazananlar 17 Mart 2023 13:00 GMT+2'de canlı olarak rastgele seçilecektir. Sonuçlar FBS web sitesinde yayınlanacaktır.   

FBS, 150'den fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir markadır. FBS markası tarafından birleştirilen bağımsız şirketler kendilerini müşterilerine adamıştır ve onlara Margin FX ve ᏟᖴᎠ ticareti yapma fırsatları sunar.

FBS Markets Inc. - lisans IFSC/000102/310

Tradestone Ltd. - CySEC lisans numarası 331/17, FCA geçici izin 808276

Intelligent Financial Markets Pty Ltd - ASIC Lisans numarası 426359

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.