Gate.io Inscription Ön Satış Platformu ve Navigasyon hizmetlerini başlattığını duyurdu

Gate.io Inscription Ön Satış Platformu ve Navigasyon hizmetlerini başlattığını duyurdu

Vakıf Katılım

Inscription Ön Satış Platformu, Bitcoin NFT'leri, BRC-20 tokenleri ve Ethscriptions dahil olmak üzere çeşitli blok zinciri protokollerini destekleyen yazıt projelerini başlatmak ve bunlara abone olmak için bir kullanılabilecek platformdur. Inscription Launchpad başlangıçta Bitcoin ve Ethereum ekosistemine odaklanırken, Litecoin, Dogecoin ve Ton'a genişlemeyi planlıyor. Kullanıcılar, yazıtların adil bir şekilde dağıtılmasını sağlayan basit bir süreçle projelere hiçbir ücret ödemeden abone olabiliyor.

Yapılan açıklamada Bitcoin ekosistemini destekleyen ilk borsalardan biri olan Gate.io'nun, Bitcoin ekosistemine verdiği güçlü desteği Web3 ürünleriyle de devam ettireceği ifade edildi.

Inscription Ön Satış Platformu (Launchpad) kullanan proje geliştiricileri için:

  • Kapsamlı altyapı: Proje oluşturmayı ve yayınlamayı kolaylaştıran araç seti sunar.
  • Düşük teknik bariyer: İçerik oluşturucular, yüksek teknik geliştirme maliyetleri olmadan projeleri kolayca başlatabilir ve çeşitli ürün özelliklerini kullanabilir.
  • Adil ve şeffaf kurallar: Platform, adil bir dağıtım mekanizması, belirli bir başlangıç zamanı ve white list özelliği ile adil ve şeffaf ilkelere göre çalışır.
  • Kaliteli teknik hizmet: İçerik oluşturucular Inscription Ön Satış Platformu tarafından sağlanan teknik hizmetlere erişebilir ve teknik sorunları kendi başlarına çözme ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Önemli rekabet avantajı: Diğer yazıt platformlarıyla karşılaştırıldığında, Inscription Ön Satış Platformu şeffaflığı, adaleti ve kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

Inscription Ön Satış Platformu kullanıcılar için kolay abonelik süreci, aboneliklere sıfır maliyetle katılım, kullanıcı dostu abonelik kılavuzu ve adil dağıtım mekanizması gibi birçok özellik sunuyor. 

Yazıt Navigasyonu (Inscription Navigation) ise Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve TON gibi halka açık blok zinciri ekosistemlerinde yazıtlar hakkında bilgi toplayan tek duraklı bir platformdur. Kullanıcıların yazıt pazarındaki en son eğilimleri ve verileri kolayca anlamalarını sağlar. Platform kullanıcılara zengin grafikler ve eksiksiz bilgiler içeren navigasyon sayfası sunuyor. Kullanıcılar, yazıt sürümleri, yazıt basımı, blok zinciri kaşifleri ve gaz sorguları için ilgili protokollere hızlı bir şekilde erişebilir. Inscription Navigation, kullanıcıların araştırma süresinden önemli ölçüde tasarruf sağlar ve karar verme verimliliğini artırır.

  Hibya Haber Ajansı