OKX’in düzenlediği yarışmada 2 milyon USDT ve bir Tesla veriliyor

OKX’in düzenlediği yarışmada 2 milyon USDT ve bir Tesla veriliyor

Vakıf Katılım

İş birliğini ve topluluğu teşvik etmek amacıyla düzenlenen Trade Like A Pro İşlem Yarışması’nda takımlar mücadele edecek. Kimlik doğrulamasını tamamlayan OKX kullanıcıları takım lideri olmak için başvurabilirken, 100 USDT varlık bulunduran kullanıcılar da yarışmaya bir takım üyesi olarak katılmaya hak kazanabilecekler. Takım üyesi olarak kaydolup koşulları sağlayan ilk 200 katılımcı, 10 USDT’lik bir işlem kuponu kazanacak. 

Trade Like A Pro yarışması için takım üyelerinin kayıtlar 8 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında, takım liderlerinin kayıtları ise 20 Eylül’e kadar açık olacak. İşlem yarışması 20 Eylül ila 3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Yarışmaya katılmaya hak kazanan kullanıcıların sayısı 25 bini aştığında, Apple Watch S8’ler, Airpods Pro’lar, iPhone 15 Pro’lar ve bir Tesla otomobil gibi muhteşem ek ödüllerin de kilidi açılacak.

Yarışmanın sonuçlanmasının ardından, 1,5 milyon USDT'ye varan ödül havuzu en iyi kar ve zarar yüzdesine (PnL%) sahip 20 takım arasında paylaştırılacak. Ayrıca, yarışma genelinde PnL%'ye göre en iyi performans gösteren 15 bireysel yatırımcıya ek 500 bin USDT verilecek. En yüksek sayıda ekip üyesine sahip ekip lideri, yarışmanın en popüler ekip lideri olarak 16 bin USDT'ye kadar ödüllendirilecek

  Hibya Haber Ajansı