The Steve Group, Zignaly ile iş birliğini duyurdu

The Steve Group, Zignaly ile iş birliğini duyurdu

Vakıf Katılım

The Steve Group, traderlar başta olmak üzere ekonomiyle ilgilenen herkesin aktif olarak faydalanabileceği platformlara sahip bir şirket olarak öne çıkıyor. Dünya çapındaki yatırımcıları bir araya getiren sosyal yatırım platformu Zignaly ile iş birliği gerçekleştirdiklerini duyuran The Steve Group, bu iş birliği kapsamında platformun birçok sürecini yönetmesine katkı sağlayacak. İş geliştirme, topluluk yönetimi, PR ve Marketing aktiviteleri, teknik destek, marka ürünlerinin yaygınlaştırılması The Steve Group tarafından gerçekleştirilecek. 

Küresel ölçekte 500 binden fazla kullanıcıyı bir araya getirerek sosyal yatırımın önünü açan Zignaly Platformu, yeni kripto yatırımcılarının deneyimli uzmanlarla etkileşimde bulunarak kar elde etmelerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Şu ana kadar toplamda 8 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşan Zignaly, API desteği, portföy yönetimi ve copy trade gibi özellikler sunuyor. Platform aynı zamanda kullanıcıların deneyimlerini ve önerilerini paylaşmalarına da olanak tanıyor. 

Zingaly, 8 Kasım Çarşamba ve 9 Kasım Perşembe günlerinde gerçekleşecek Binance Blockchain Week İstanbul Konferansında da yer alıyor. Binance Blockchain Week İstanbul, dünya genelinde blockchain dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek sektördeki en son gelişmeleri ve yenilikleri ele alma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda, 10 Kasım Cuma günü saat 17:00-20:00 saatleri arasında, Taksim Barceló Hotel'deki  'ZIGNALY ISTANBUL MEETUP: Traders, KOLs, Fund Managers & Whales' İstanbul buluşmasında tüm Zignaly ekibi bir arada olacak. 

  Hibya Haber Ajansı